Informace o nás

Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI, Opel a Chevrolet. Renocar je dále prodejcem značkových pneumatik a litých disků, sportovního autopříslušenství a provádí rovněž špičkový tuning.
 
S německou firmou Foliatec spolupracujeme již několik let a rozhodli jsme se ji prezentovat i na našem e-shopu, jelikož již více než 30 let Foliatec stanovoval standardy pro design a kvalitu. 
 
Foliatec je oblíbený pro svoje kvalitní výrobky, dvousložkové barvy na třmeny používají tunikový nadšenci po celé Evropě. Neonové fólie jsou oblíbené nejen v automobilové sféře, ale zvláště ve sportu, který se díky nim stává zábavnějším a oblíbenějším. Heslem této firmy je „BE DIFFERET“ – buď odlišný!!  Foliatec nabízí svým fanouškům širokou škálu barev ve spreji, plechovkách, fólií  samolepkách,…  různé designy doplňků pro Vaše vozy, motorky ale i domácnost a zahradu.
Kreativní tým Foliatec stále vymýšlí a připravuje inovace a sleduje požadavky moderního světa tuningu a přizpůsobuje svoji nabídku.